Sąlygos ir taisyklės

Bendrosios sąlygos

 1. Šios Taikojesuvaikais.lt naudojimosi sąlygos (toliau – Sąlygos) taikomos naudojimuisi www.taikojesuvaikais.lt svetaine (toliau – Svetainė), kuri priklauso Irmai Ratautienei, ind. veiklos nr.: 762792 (toliau – taikojesuvaikais.lt).
 2. Kiekvieną kartą naudodamiesi Svetaine turite būti susipažinę su šiomis Sąlygomis, ypač jeigu naudojatės patarimais, susijusiais su fizine ir psichine sveikata. Naudodamiesi šia Svetaine patvirtinate, jog esate susipažinę su šiomis Sąlygomis ir įsipareigojate besąlygiškai laikytis jų ir bet kurių kitų sąlygų ar politikų.
 3. Šios sąlygos turi tokią pačią teisinę galią kaip ir sutartis sudaryta tarp jūsų ir taikojesuvaikais.lt.

Straipsniai ir tinklalaidės

 1. Taikojesuvaikais.lt Svetainėje yra talpinami straipsniai, tinklalaidės, nuomonės, įžvalgos, kurios yra nurodytų autorių intelektinė nuosavybė.
 2. Svetainėje taikojesuvaikais.lt pateikiama informacija yra tik rekomendacinio pobūdžio. Svetainės naudotojas patvirtina, kad supranta, jog svetainėje pateikiamų rekomendacijų taikymas negarantuoja jokio rezultato pasiekimo.
 3. Svetainės taikojesuvaikais.lt naudotojas sutinka, kad bet kurie sprendimai, kuriuos jis priims remdamasis Svetainėje pateikta informacija, ir jų pasekmės, yra paties naudotojo atsakomybė.
 4. Svetainėje pateikiama informacija negali būti suprantama ar taikoma psichikos sveikatos problemų turinčių vaikų auklėjimui ir/ar gydymui. Kiekvienu atveju būtina laikytis jūsų psichiatro ar psichoterapeuto skirto gydymo ir nurodymų.
 5. Svetainėje jums yra suteikta galimybė komentuoti straipsnius. Jūsų pateikiamuose komentaruose negali būti:
  1. necenzūrinės leksikos;
  2. įžeidžiančių komentarų;
  3. tautinę, rasinę, religinę ir kitą neapykantą skatinančių komentarų;
  4. grasinančių komentarų;
  5. reklamos.

Intelektinės nuosavybės teisės

 1. Visas turinys, įtrauktas į mūsų Svetainę, įskaitant, bet neapsiribojant straipsniais, vaizdais, nuotraukomis, prekių ženklais, muzika, garso ir vaizdo įrašais, dokumentais, piešiniais, skaičiais, logotipais, meniu, tinklalapiais, grafika, spalvomis, schemomis, dizainu, yra taikojesuvaikais.lt ar trečiųjų šalių nuosavybė ir yra saugoma nacionalinių ir tarptautinių autorių teisių ir kitų intelektinės nuosavybės įstatymų. Dalinkitės straipsniais nurodydami nuorodas į juos, tačiau jūs negalite modifikuoti ar kurti išvestinių darbų iš Svetainės turinio ar jo dalies be išankstinio, aiškaus, raštiško taikojesuvaikais.lt sutikimo.
 2. Taikojesuvaikais.lt turi išimtinę teisę savo nuožiūra leisti ar uždrausti bet kokį Svetainės turinio atgaminimą, skelbimą, platinimą, rodymą, modifikavimą, išvestinių kūrinių kūrimą iš Svetainės turinio ar naudojimą bet kokiu būdu, visiškai ar iš dalies.

Baigiamosios nuostatos

 1. Šios Sąlygos gali būti vienašališkai taikojesuvaikais.lt keičiamos ar atnaujinamos iš anksto jums nepranešus.

2023 m. lapkričio 1 d.

Kontaktinė informacija: Irma Ratautienė, irma@taikojesuvaikais.lt